Sepet

Sozlesme Kilavuzu

SÖZLEŞME KILAVUZU -Üyelik işlemleri, sözleşme kılavuzunda belirtildiği şekilde gerekli belgelerin hazırlanıp tarafımıza kargolanması ve kargonun tarafımıza ulaşması akabinde kontrollerin yapılmasını takiben başlayacaktır. Bu süre resmi çalışma günleri ve mesai saatleri ile kısıtlı olmak üzere yaklaşık en geç 10 iş günüdür.


İş bu sözleşme içinde yer alan satış ve ilan koşulları, gizlilik ve verilerin korunması politikası, kullanım koşulları, üyelik sözleşmesi birer nüsha olarak çıktıları alınıp, her sayfası eksiksiz olarak sağ alt kısmı kaşe ve yetkili tarafında mavi kalemle imzalanıp belirtilen adrese tarafımıza gönderilecektir.


İş bu sözleşmenin online olarak alınmaması kişisel verilerin güvenliği kanununca 3. şahısların eline geçmesine bir engel olarak kargo yolu ile gönderim tercih edilmiştir. Gelen evraklar hiçbir suretle bilgisayar ortamına veya online bir bilgisayara işlenmeyecek, aktarılmayacaktır.


Belgelerde veya imza kaşede herhangi bir eksik olması durumunda vet-bazaar.com ekibi tarafından size bilgilendirme yapılacak ve eksik kısmın tekrar gönderilip, eksiklerin tamamlanmasından sonra üyelik onayınız tarafınıza bilgilendirilecektir.


İş bu sözleşmelerin her maddesinin okunup onay verilmesi ile tüm sorumlulukları beyan, kabul ve taahhüt ettiğinizi onaylamış olursunuz.Gönderim adresi: AKBİLEK MAH. MUHSİN YAZICIOĞLU CAD. 17/1D ÖZLÜ VETERİNER TARIM HAYVANCILIK LTD. ŞTİ. AMASYA MERKEZ 

İletişim numarası: 0850 319 1314